Programy

Indywidualny plan treningowy

Treningi personalne

Ułożenie jadłospisu

Ułożenie diety

Indywidalne pakiety

Konsultacje

Co oferuje?

Z lewej strony są wypisane główne elementy mojej pracy, ale jeśli potrzebujesz czegoś innego śmiało możesz do mnie napisać, a razem coś pomyślimy co możemy zrobić dla Ciebie. 

Trening

Trening personalny

Trening personalny skierowany jest do osób, którym zależy na wysokiej skuteczności treningowej i poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń, gwarantującej szybkie efekty oraz bezpieczeństwo. Trenerzy Total fitness, dla których zdrowy i aktywny tryb życia jest wielką pasją, z dużym zaangażowaniem oddają się pracy z klientami. Ich wszechstronna wiedza zdobywana na licznych szkoleniach sprawia, że treningi prowadzone są na najwyższym poziomie opartym na najnowszych trendach.

PLN 79

Indywidualny plan

Jeśli potrzebujesz indywidualnego planu działania , napisz do mnie czego dokładnie oczekujesz, a przedstawię Ci pełny plan działania.

Diety

Dieta & Plan żywieniowy

Każda dieta jest bilansowana indywidualnie na podstawie zebranego wywiadu, wyników badań oraz preferencji – ilość posiłków, wielkość, wykluczenia ze względu na smak oraz choroby. Zawsze proszę o spisanie tego, co dany pacjent nie lubi jeść (proszę się dobrze zastanowić nad tym, czego nie chcą Państwo w diecie, ponieważ nie ma później możliwości abym zmieniała dania) lub to, na co jest uczulony, aby na pewno nie znalazło się w planie żywienia (dieta ma być smaczna i zdrowa!).

PLN 79

Oferta

DOŁĄCZ DZISIAJ

Zapisz się do mojego newslettera, aby być na bierzaco z promocjami!