Kilka słów o mnie

O Mnie

Moja historia.
Moja misja.

W pierwszej kolejności określimy Twoje cele, zrobimy dokładne pomiary i wyłapiemy wszelkie ograniczenia ruchowo-zdrowotne.

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Pracę jako trener personalnym rozpocząłem w 2018 roku. Od tamtej pory stale pogłębiam wiedzę w dziedzinie efektywnego kształtowania sylwetki. Prze te lata wypracowałem swój indywidualny system treningowy, który dostosowuje do potrzeb moich podopiecznych. Wychodzę z założenia, że realne i stałe zmiany w naszej syylwetcę mogą nastąpić tylko wtedy gdy skupimy się na najważniejszych aspektach oraz gdy cały proces będzie toczył się mimochodem.

Dlatego też nie usłyszysz ode mnie, że nie możesz jeść słodyczy czy fast foodów. Nie powiem Ci, że ryż z kurczakiem to jedyna słuszna opcja. Jedzenie 5 posiłków w ciągu dnia, też moim zdaniem nie zdaje egzaminu. Na przykładzie swoim i moich podopiecznych pokazuje, że można jeść 2-3 posiłki dziennie, uwzględniając w nich przetworzone jedzenie. I cieszyć się spektakularnymi zmianie w sylwetce. Kluczem jest wiedza jak to zrobić.

POPRAWA SYLWETKI

Popraw swoją sylwetkę trenując razem ze mną.

MOBILNOŚĆ

Wraz z kolejnymi treningami mobilność twojego ciała wzrośnie co przełoży się na lepsze efekty na siłowni. 

UTRATA WAGI

Jeśli chcesz zgubić zbędną tkankę tłuszczową to trafiłeś / trafiłaś idealnie.

Trening

Siłownia

VIDEO

Od czego zaczniemy naszą przygodę?

Nauczę Cię jak kontrolować ruch i jak ćwiczyć z prawidłową techniką i intensywnością. Jednakże nie będą to czysto teoretyczne rozważania, od razu zaczniesz uczyć się praktyki. Moim zdaniem trening ma być efektywny a Ty masz widzieć rezultaty dlatego teorie od razu będziemy wprowadzać w życie.
W pierwszej kolejności określimy Twoje cele, zrobimy dokładne pomiary i wyłapiemy wszelkie ograniczenia ruchowo-zdrowotne. Na początku nauczę Cie wszystkiego, jak wstawać, jak się poruszać, jak utrzymywać napięcie, jak oddychać.

Patryk piechocki

Trener Personalny

DOŁĄCZ DZISIAJ

Zapisz się do mojego newslettera, aby być na bierzaco z promocjami!